Gen4 IWG WG38/40/45/50L 10PSI OUTER SPRING – BROWN/BLUE
Product image 1
TS-0505-2005
Spring – Suit Turbosmart Ultra-Gate38 (38mm), Comp-Gate40 (40mm), Hyper-Gate45 (45mm) External Wastegates, and Internal Wastegate Actuators (IWG-75).
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
TS-0505-2005