Gen 4 WG38/40/45 Diaphragm Assembly
Product image 1
Diaphragm assembly plus sealing gasket – To suit Collared Turbosmart GEN 4 Ultra-Gate38 (38mm), Comp-Gate40 (40mm) and Hyper-Gate45 (45mm)
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description