Gen 4/IWG WG38/40/45/50L 7PSI OUTER SPRING – BROWN/PINK
Product image 1
Spring - Suit Turbosmart Ultra-Gate38 (38mm), Comp-Gate40 (40mm), Hyper-Gate45 (45mm) External Wastegates, and Internal Wastegate Actuators (IWG-75).
Product Information
Shipping & Returns
Description
Gen 4/IWG WG38/40/45/50L 7PSI OUTER SPRING – BROWN/PINK | Group D